Loading...

FAQ- Często zadawane pytania

 1. Jak działa voucher W GÓRĘ SERCA?


  Voucher W GÓRĘ SERCA to unikalny kod rabatowy, który można zakupić na stronie bilety.lechpoznan.pl. Każda wpłacona przez Ciebie kwota z przedziału 20zł – 1000 zł zostaje przez nas zdublowana, co oznacza, że do wykorzystania będziesz miał 2 razy więcej. Voucher ma wygodną formę portmonetki, co pozwala korzystać z niego wielokrotnie, aż do całkowitego wyczerpania salda, natomiast jeśli kwota zakupów jest niższa, niż całkowita wartość vouchera różnicę można dopłacić. Voucher możesz wykorzystać przy zakupie biletu lub karnetu dla siebie lub dowolnej osoby. Plik z voucherem można pobrać od razu po zakupie ze swojego konta w systemie biletowym.


 2. Na jakie mecze będzie ważny Voucher W GÓRĘ SERCA?


  Voucher W GÓRĘ SERCA będzie można wykorzystać na zakup biletu na dowolny mecz Lecha Poznań, rozgrywany przy Bułgarskiej z udziałem publiczności, w okresie ważności vouchera. Voucher będzie można wykorzystać również przy zakupie karnetu.


 3. Na jakie strefy cenowe będzie można wykorzystać Voucher W GÓRĘ SERCA?


  Miejsca standardowe: voucher będzie ważny na wszystkie trybuny, możliwy zakup biletu oraz karnetu. Voucher może nie łączyć się z innymi promocjami biletowymi.
  Miejsca w Strefie Premium: voucher będzie ważny tylko na bilety w Strefie Gold oraz Silver. Na niektóre mecze mogą zostać wprowadzone ograniczenia użycia kodów.


 4. Jak długo jest ważny voucher W GÓRĘ SERCA?


  Voucher jest ważny do 31-12-2021.


 5. Jak dokupić voucher koszulka?


  Voucher na koszulkę należy kupić po zalogowaniu, z konta, z którego zakupiono voucher W GÓRĘ SERCA. Jeżeli zakupiłeś voucher bez logowania i chcesz skorzystać z możliwości dokupienia koszulki, skontaktuj się z nami przez bok.lechpoznan.pl